13 грудня в рамках Проекту “Гендерно орієнтоване бюджетування в Україні” відбувся семінар для громадських організацій щодо включення гендерного підходу до молодіжної політики України. Участь у заході взяли представники 64 громадських організацій із 18 регіонів України та міста Києва. Про це повідомляє сайт Міністерства молоді та спорту України.

У першій частині заходу національний експерт Проекту ГОБ в Україні Світлана Геращенко розповіла про стан і проблеми гендерної рівності в Україні. Практичні завдання дали змогу учасникам краще зрозуміти сутність і принципи гендерно орієнтованого бюджетування.

Друга частина заходу була присвячена питанням реформування молодіжної сфери. Директор департаменту молодіжної політики Міністерства молоді та спорту Ірина Бєляєва проаналізувала досягнення у сфері за попередні роки та ознайомила з планами на майбутнє. Особливий акцент було зроблено на електронній системі грантів як альтернативі паперового документообігу між громадськими організаціями та Мінмолодьспорту у ході підготовки, подання та обробки документів, що подаються громадськими організаціями на конкурс проектів.

Не залишились без уваги й актуальні питання вдосконалення співпраці Міністерства молоді та спорту з інститутами громадянського суспільства та розробки національних показників якості молодіжної політики.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу