14 грудня експерти Європейського фонду освіти в супроводі заступника директора департаменту професійної освіти Міністерства освіти і науки України Катерини Мірошниченко та  начальника відділу професійної освіти і тренінгів Інституту модернізації змісту освіти МОНУ Віктора Паржницького відвідали Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту та Чернігівське вище професійне училище побутового обслуговування. Обидва заклади є учасниками сучасних освітніх проектів.    

Залізничний ліцей реалізує міжнародний проект державно-приватного партнерства для поліпшення санітарно-технічної освіти в Україні, донорами якого є Швейцарська агенція розвитку та співробітництва і швейцарська компанія «Геберіт Інтернешл Сейзл АГ».

Чернігівське вище професійне училище стало учасником проекту, започаткованого Урядом України з підтримки гостродефіцитних професій, зокрема зі зміцнення матеріальної бази для швейного профілю, і вже встановило новітнє швейне обладнання.

Експерти, а це були представники Голландії, Естонії та Латвії, залишились задоволені кроками, які робить Україна в напрямі модернізації професійної освіти в регіонах.

Особливо жваво тривало обговорення нового змісту професійної підготовки, яке базується на оновлених ДС ПТО, розроблених на модульно-компетентнісній  основі. Позитивні та проблемні питання при запровадженні модульного навчання висвітлили представники обласної методичної служби профтехосвіти, навчальних закладів та запрошені на зустріч роботодавці.

Читайте також: Найкращі юні правознавці області навчаються в Економіко-правничому коледжі ЗНУ

Гості та зокрема Катерина Мірошниченко зустрілись із представниками органів міського та обласного Управління освіти ОДА й обговорили поточні та перспективні питання розподілу повноважень щодо управління професійними навчальними закладами в умовах децентралізації.

Інформаційний відділ,
НМЦ ПТО у Чернігівській області 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *