Нові та сучасні: саме такі комп’ютери придбали та встановили на факультеті ветеринарної медицини в Житомирському національному агроекологічному університеті. Їх використовуватимуть виключно із навчальною метою, користуватися ними зможуть усі студенти цього факультету, а за потреби – і студенти технологічного факультету ЖНАЕУ. Про це під час відкриття комп’ютерного класу 14 грудня повідомив декан факультету ветеринарної медицини .

Також Анатолій  Ревунець додав, що на факультеті діють п’ять кафедр, а кількість студентів за останні роки суттєво збільшилася. Зважаючи на це, було також збільшено ліцензійний обсяг під час вступної кампанії.

«Професійна підготовка лікарів ветеринарної медицини відбувається на базі сучасних стандартів освіти, адаптованих до кращих світових освітніх програм, які володіють теоретичними знаннями і практичними навичками з нових технологій.  Головна мета підготовки лікарів ветеринарної медицини полягає у їхній конкурентоспроможності на ринку праці, – відзначає декан Анатолій Ревунець. – У нас навчається 630 студентів, тож оновлення комп’ютерної техніки дасть змогу готувати їх ще якісніше з використанням різноманітних програм. У цьому класі проводитимуть навчальні пари».

На заході також були присутні ректор Житомирського Національного агроекологічного університету Олег Скидан, проректор із наукової роботи та інноваційного розвитку Людмила Романчук, проректор із питань економічного розвитку та безпеки Юрій Дем’яненко, проректор з науково-педагогiчної роботи, соцiального та гуманiтарного розвитку Іван Мартинчук, викладачі і співробітники факультету, студенти.

«Це загальнофакультетський комп’ютерний клас. Ми підбирали техніку з такими параметрами, аби вона була актуальна ще протягом 5-7 років. Розуміємо, що на сьогодні підготовка будь-якого фахівця вимагає використання комп’ютера та певних програм. У ветеринарії без цього не обійтися також. Намагаємося посилювати і покращувати матеріальну базу університету. У планах – забезпечити новою технікою всі кафедри ЖНАЕУ, але поки що мобілізували можливий ресурс і придбали ці 12 комп’ютерів», – розповів ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан.

Після відкриття комп’ютерного класу ректор Олег Скидан провів зустріч із колективом та студентським активом факультету ветеринарної медицини.

Прес-служба Житомирського національного
агроекологічного університету

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу