У Житомирі 13 грудня пройшов перший регіональний бізнес-форум «Україна – країна підприємців». Захід зібрав близько 200 підприємців з усієї області, представників влади, банків, організацій. 

Були серед учасників і студенти та викладачі Житомирського державного технологічного університету: представники Центру розвитку професійної кар’єри, який нещодавно відкрився у ЖДТУ, а також  студенти спеціальностей «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Управління персоналом та економіка праці» тощо.

Учасники форуму мали можливість подискутувати про перспективи розвитку бізнесу в Україні, ознайомитися з прикладами успішності підприємців та отримати корисні лайфхаки для бізнесу.

15541492_1324161600981292_1114352750656299820_n

Загалом програма заходу передбачала виступи представників міської влади, представників УСПП (Українського союзу промисловців і підприємців), а ще дискусії на тему “Перспективи розвитку малого бізнесу в Україні” та “Бізнес в Україні: шлях до успіху”.

Успішні підприємці налаштовані на плідну співпрацю зі студентами Житомирського державного технологічного університету  і готові ділитися досвідом ведення власного бізнесу та розвитку підприємницьких ініціатив.

Прес-служба Житомирського державного
технологічного університету

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *