Протягом усього року проходити практику на європейських підприємствах, стажуватись у європейських вишах та отримувати подвійні дипломи відтепер можуть студенти Черкаського державного бізнес-коледжу – завдяки угоді із ISMA University (Riga, Latvia).

– Головним  організатором практики для студентів ЧДБК стане один із найпрогресивніших вишів Латвії – ISMA University, що існує понад 20 років і має розгалужену мережу партнерів. Отже, проходити практику наші студенти зможуть у будь-якому куточку Європи. Крім того, за рахунок нашої участі в європейському освітньому проекті «Еразмус+», практика для студентів буде оплачуваною. За цією програмою наші студенти можуть улітку пройти практику в Іспанії, Болгарії, Греції, Німеччині – й отримуватимуть стипендію та зарплату загалом у розмірі 1000 євро. Також роботодавець повністю забезпечує їм переліт, проживання і харчування, – констатував директор Черкаського державного бізнес-коледжу Олег Куклін. – Наразі ми також готуємо із ISMA University спільні освітні програми, завдяки яким наші студенти економічних спеціальностей отримуватимуть подвійні дипломи.

Днями президент ISMA University Роман Дьякон відвідав бізнес-коледж, де виступив із відкритою лекцією  «Напрямки сучасної освіти в Європі», у якій розповів про  модель європейської освіти та можливості європейської освіти для українських студентів.

– Якщо говорити саме про бізнес-коледж, то його освітні програми досить наближені до європейських, саме тому нам вдалося налагодити співробітництво. Наша зацікавленість – у можливості навчати перспективних студентів, а українці – саме такі,  – зазначив Роман Дьякон. – Тому закономірно, що саме  в нашому університеті, з-поміж всіх європейських вишів зазвичай навчається найбільше українських студентів.

Оксана Савицька, медіаексперт

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *