Започаткувати його планують у рамках міжнародного проекту «Tempus NETCENG», одним із трьох українських учасників якого є Черкаський державний технологічний університет.

– Наступного року ми плануємо відкрити майданчик для стартапів – інжинірингову школу, слухачі якої здобуватимуть знання і практичний досвід, що дасть їм можливість реалізовувати в Черкасах інноваційні ідеї, – повідомив директор НДІ ЧДТУ Максим Бондаренко. – Це буде центр досліджень і проектної діяльності, що поєднає зусилля науковців, експертів, студентів, старшокласників і перспективної молоді – що стане потужним каталізатором для створення новацій.

Базою для відкриття майданчика для стартапів стане надпотужна комп`ютерна лабораторія, нещодавно отримана ЧДТУ в рамках проекту «Tempus NETCENG».

Як зазначила локальний координатор проекту «Tempus Netceng», завідувач кафедри комп’ютеризованих та інформаційних технологій ЧДТУ Юлія Бондаренко, в рамках цього проекту в університеті також створено DLM-офіс, діяльність якого спрямована на підвищення якості теоретичної та практичної підготовки та рівня конкурентоспроможності на ринку праці випускників університету освітньо-наукового рівня доктора філософії (зокрема, в інженерії) завдяки участі підприємств міста та області у формуванні освітніх програм підготовки та ознайомлення викладачів ЧДТУ зі світовим досвідом підготовки докторів філософії  під час тренінгів у низці європейських вишів.

Прес-служба ЧДТУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *