Голий студент – щедрий студент. Зйомками в еротичних виданнях студенти заробляють на зарплати викладачам! - pictureСтуденти берлінського університету імені Гумбольдта роздяглися для зйомок в еротичному календарі заради поліпшення умов навчання, повідомляє Bild.

Гроші, виручені з продажу, підуть на оплату роботи викладачів, яких нині не може дозволити собі університет. Вартість одного календаря становить 39,9 євро. Акцію організували студенти фізкультурного факультету, на якому навчається  близько тисячі осіб. 24 з них узяли участь у зйомках, продемонструвавши кожен свій вид спорту: зокрема, футбол, гімнастику, важку атлетику.

Як пояснив один з учасників акції, в університеті не вистачає викладачів, які могли б вести додаткові заняття для студентів. У підсумку лекції та семінари не можуть відвідувати всі бажаючі, бо аудиторії переповнені і у професорів не вистачає часу на всіх.

За допомогою зароблених на продажі календаря грошей студенти хочуть не тільки платити викладачам діючих курсів, а й найняти нових – для тих видів спорту, які більше не викладаються через брак фінансування. Студенти скаржаться, що в них зовсім не представлені ті види спорту, що нині на піку популярності. Зокрема, з того часу, як викладач з гірських лиж пішов на пенсію, нового так і не стали шукати.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Голий студент – щедрий студент. Зйомками в еротичних виданнях студенти заробляють на зарплати викладачам!”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *