15 грудня в Колонній залі Київської міської державної адміністрації відбувся Благодійний бал, організований студентами Університету банківської справи, під час якого були відкриті торги з лотами від відомих українців і студентська лотерея.

Гасло цьогорічного Аукціону надій – «Знання дарують крила!». У 2016 році молодь збирала кошти для допомоги воїнам АТО, ветеранам війни в Афганістані та членам їхніх родин. Мета заходу  – дати шанс колишнім військовим адаптуватися до мирного життя та досягти успіху: започаткувати власний бізнес, пройти перекваліфікацію, тренінги та навчання з успішними та відомими українцями.

Меценати лотів – представники влади, керівники банківських установ, бізнесмени, митці, культурні та громадські діячі. Усього вдалося зібрати понад 395 тис. грн.

На відкритих торгах і тихому аукціоні було продано більше 30 лотів. Стартова ціна кожного лота становила в середньому 1500 грн, крок – 200 грн.

Серед них фотолітопис “Ще не вмерла України ні слава, ні воля! Шлях нескорених” – від першого прем’єр-міністра України, міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Kубіва, вінілова платівка “Брюссель”, диск “Найкраще” та боді для малюка – від лідера гурту «Океан Ельзи» Святослава Вакарчука, диск із підписом, екосумка з плакатом – від переможниці «Євробачення-2016» Джамали, картина «Зимонька» – від українського живописця-аквареліста Дмитра Ачкасова, сертифікат «Ранкова кава» із заступником Голови Правління “Укрсиббанку” Володимиром Радіним, ікона «Спас» – від Олександри Теліженко, картина «Українка з писанками» – від Катерини Ющенко, голови Наглядової ради Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» та ін.

Найдорожчий лот – картину «Листопад» художниці Галини Бодякової – було продано за 21 700 грн.

Відкрили бал урочистим полонезом дебютанти – студенти Університету банківської справи. На заході також виступили артисти Київського національного академічного театру оперети України, автор-виконавець, кавалер двох бойових орденів В’ячеслав Купрієнко, співачка Леся Горова, гурт «Voc OUT» та інші.

Роман Грицина, хореограф школи танців «Big Dance», для гостей балу провів майстер-клас бальних танців.  Він також допомагав студентам у підготовці до балу: «Дякую за довіру і можливість виступити як хореограф-постановник XІ «Аукціону надій». Мені було дуже цікаво працювати зі студентами Університету банківської справи над постановками!», – говорить головний хореограф проекту «ХІ Аукціон надій» Роман Грицина.

Партнери благодійного балу – Київська міська державна адміністрація, Українська спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), Київський національний академічний театр оперети України, Асоціація благодійників України, школа танців «Big Dance».

Нагадаємо, започаткований у 2006 році благодійний проект «Аукціон надій» – дворазовий переможець Національного конкурсу «Благодійна Україна» – сьогодні є однією з наймасштабніших молодіжних доброчинних акцій в Україні. За 10 років студенти Державного вищого навчального закладу «Університет банківської справи» зібрали понад 2 млн грн та здійснили десять важливих соціальних проектів в Україні.

За інформацією прес-служби Університету банківської справи

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *