У Львові від 20 грудня призупинили навчальний процес школи і позашкільні навчальні заклади, проте дитячі садочки – працюють. Таке рішення було ухвалено на засіданні  комісії ТБНС (техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій) 19 грудня.

“Сьогодні (19 грудня) відбулося засідання комісії ТБНС, на якій розглядали питання щодо епідситуації по грипу та ГРЗ серед населення. Було прийнято рішення про призупинення навчального процесу в загальноосвітніх навчальних закладах і позашкільних навчальних закладах із 20 грудня до 23 грудня”, –  повідомила директор департаменту гуманітарної політики Галина Слічна під час засідання виконавчого комітету Львівської міської ради.

“Станом на 19 грудня показник відсутності дітей становить 27 %. Ми перейшли епідпоріг серед дітей віком від 5 до 14 років – на 49,4 %, серед дітей від 15 до 17 років – на 67,8 %. У п’ятницю, 23 грудня, ми матимемо інформацію від Державного лабораторного центру і прийматимемо подальші рішення, чи відновлювати навчання”, – зазначила Галина Слічна.

Зазначимо, що дошкільні навчальні заклади працюють у звичному режимі.

За матеріалами сайту Львівської міської ради

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу