Відновлення промислового потенціалу Донецької і Луганської областей можливе тільки із застосуванням новітніх досягнень науки й техніки. Про це йшлося на спільному розширеному засіданні Ради Донецького наукового центру Національної академії наук і Міністерства освіти та науки України і Ради ректорів вищих навчальних закладів Донецької та Луганської областей. Засідання пройшло у Донбаській державній машинобудівній академії, а в його роботі брав участь заступник голови ДонОДА Ігор Стокоз.

На зустрічі голова ДНЦ НАНУ і МОНУ, ректор ДДМА Віктор Ковальов та Ігор Стокоз підписали Угоду про співробітництво Донецького наукового центру НАН і МОНУ та Донецькою обласною державною адміністрацією. Документ передбачає реалізацію комплексу правових, організаційних, фінансових та інших заходів, спрямованих на:

– досягнення сталого розвитку регіону з використанням його науково-технічного та інноваційного потенціалу;
– структурну оптимізацію та модернізацію регіональної економіки;
– удосконалення системи екологічної безпеки території;
– формування ефективної інноваційної інфраструктури на регіональному рівні;
– упровадження в промисловий комплекс Донецької області інноваційних розробок.

Науковими розробками й шляхами подальшого розвитку промисловості областей поділились присутні на засіданні. Віктор Ковальов повідомив, що цього року ДНЦ відновив роботу з підтримки молодих науковців, зокрема, відновлено роботу Ради молодих учених Донецької та Луганської областей.

На засіданні Ігор Стокоз нагородив Почесною грамотою і медаллю вчених Донеччини. А начальник управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик нагородив ректорів ВНЗ Донецької області, команди яких стали переможцями в «Універсіаді Донеччини – 2016». Загалом, в «Універсіаді Донеччини – 2016» взяли участь 9 вишів у 10 видах спорту. Кубки та грамоти управління отримали ректори ВНЗ: за перше місце – Донбаської державної машинобудівної академії, за друге – Донбаського державного педагогічного університету, за третє – Донецького національного медичного університету ім. М.Горького.

Інформація МОНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *