Заступник міністра – керівник апарату МОН Роман Греба зустрівся з представниками мас-медіа Турецької Республіки – Державної телерадіокомпанії TRT та Державного інформаційного агентства «Анадолу».

Під час інтерв’ю Роман Греба розповів журналістам про співпрацю України та Туреччини в сфері освіти і науки, обмін досвідом із підготовки студентів, магістрів, аспірантів і докторантів у стратегічно важливих сферах співробітництва країн тощо. Зокрема, керівник апарату МОН надав інформацію про кількість турецьких студентів, які навчаються в Україні, основні виші та спеціальності, які вони обирають.

Роман Греба, окрім того, відповів на запитання кореспондентів щодо взаємного визнання дипломів про вищу освіту Україною та Туреччиною, реформування освіти в Україні, особливості роботи з тимчасово переміщеними ВНЗ і науковими установами, переваги української системи вищої освіти для турецьких абітурієнтів.

Окремий акцент заступник міністра зробив на тому, що цього жовтня в Стамбулі своє представництво відкрив Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» задля організації набору турецьких громадян до «ХПІ». Наразі ж триває процес створення на базі цього представництва локального центру дистанційного навчання університету в Туреччині.

Насамкінець Роман Греба подякував турецькій стороні за підтримку діяльності тимчасово переміщених вишів, перш за все Таврійського національного університету ім. В.І. Вернадського.

Інформація МОНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *