У холі спортивно-аудиторного корпусу Запорізького державного медичного університету на кілька годин розгорнулося яскраве передноворічне  дійство: студенти кафедри іноземних мов організували різдвяний ярмарок «ChristmasFair».

Музичний гурт із настроєм виконав « Last Christmas». На столах, наче за помахом чарівної палички, з’явилися  смаколики.  Чого тут тільки не було! Тістечка, торти, печиво у прозорих обгортках, яким можна прикрашати ялинку, вишукані вироби з тіста у формі пташок, казкових героїв.

«Цей ярмарок – добра традиція нашої кафедри, – розповіла доцент Олена Гордієнко. – Щороку проводимо його напередодні католицького Різдва. Оголошуємо заздалегідь, щоб знали студенти всіх факультетів. Зазвичай найактивнішими є першо- і другокурсники. Виручені від смачної продукції гроші передаємо у дитячий будинок «Сонечко» на потреби діток, які там перебувають».

Під час перерви на тлі прикрашеної ялинки молодь фотографувалася, смакувала солодощами, купувала подаруночки друзям.

Читайте також: Профспілка консультує. Доплата за перевірку письмових робіт із мови та літератури в коледжі

Передноворічний  настрій уже крокує коридорами, аудиторіями університету. Він, безперечно, допоможе впоратися і з випробуваннями наступної сесії. Свята на те й приходять, щоб додавати енергії, з наснагою успішно долати нові висоти, життя наповнювати радістю, оптимізмом і бажанням зробити довколишній світ кращим.

За матеріалами Запорізького
державного медичного університету

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *