Найбезпечніша школа Херсона - turniketЗа радянських часів у злодіїв було неписане правило: не грабувати вагітних, інвалідів, людей похилого віку і дітей. Сучасні ж крадії цуплять все, що погано лежить. Знахабніли  настільки, що крадуть навіть у школах. Але херсонська ЗОШ № 51 віднедавна придумала бронежилет від злочинців.

Він коштує 35 гривень з учня. Але, за переконанням начальника міського управління освіти Юрія Ніконова, має забезпечити безпеку школярів і педагогів. Цей диво-охоронець – електронний турнікет.

Обладнання пропускає до школи лише тих, хто має спеціальний пластиковий ключ-картку. На ній вся інформація про учня: фото, прізвище, ім’я, у якому класі навчається, дані про батьків і їхній номер телефону. Інформація надходить на загальний комп’ютер. Він же фіксує, о котрій годині дитина прийшла на навчання і коли пішла додому. Прогуляти уроки не вдасться. Адже ПК одразу повідомить про це батьків у СМС-повідомленні.

Міська ЗОШ № 51 – поки що єдина школа в Херсоні, де працює освітнє ноу-хау. Але в управлінні освіти сподіваються, що таких побільшає. А батьки долучаться до реалізації проекту з безпеки.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *