У сесійній залі Київради делегати дитячого парламенту Києва передали меру Віталію Кличку резолюцію, що містить напрацьовані дітьми проекти та пропозиції щодо розвитку рідного міста. Про це повідомила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко.

«Діти та молодь становлять вагому частину нашого суспільства. Хоча їм немає ще 18, вони мають бути почутими. Тому ми вітаємо роботу дитячого парламенту та раді їхній допомозі в розбудові рідного міста», – повідомила Ганна Старостенко.

За її словами, 7 грудня у сесійній залі Київської міської ради відбулася І сесія дитячого парламенту Києва. Тоді 120 делегатів від столичної учнівської молоді обговорили нагальні питання дітей Києва, розглянули та затвердили молодіжні проекти, що є важливими для міста.

«Сьогодні діти передали меру свої напрацювання. Особливу увагу юні парламентарі звернули на питання, що стосуються дітей із особливими потребами, створення грантового фонду від депутатів Київради для підтримки молодіжних проектів, підтримки профорієнтації і професійної освіти, підтримки проекту громадянського виховання  «М-18: ми можемо більше!» тощо. Також постановили створити інтерактивний альманах про киян-воїнів АТО, які загинули під час бойових дій. Мені надзвичайно приємно, що активна молодь так охоче прагне долучитися до розвитку столиці», – зазначила Ганна Старостенко.

Департамент освіти і науки, молоді та спорту КМДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу