Три тижні професіонали з Сумського ВПУ-11, Державного професійно-технічного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти», Професійно-технічного училища № 6 м. Кременчук та Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування проходили семінар-навчання майстрів виробничого навчання за професією «Електрогазозварник» на базі Сумського ВПУ-11. Вибір учасників не був випадковим – усі вони є партнерами польської компанії «Крісмар».

Під час церемонії видачі сертифікатів про навчання директор Сумського ВПУ-11 Ігор Козолуп подякував польським партнерам: «Наша співпраця розпочалась півроку тому. Ми завдяки компанії «Крісмар» маємо можливість використовувати сучасне європейське обладнання. Майстерня електрогазозварювальників дає змогу здобути якісну освіту для майбутніх спеціалістів.А тепер завдання майстрів – навчити учнів, щоб вони могли працювати як в Україні, так і за кордоном».

По завершенні офіційної частини майстри довели, що три тижні не минули даремно: вони на відмінно виконали поставлені завдання, які були наближені до реальних умов роботи. А підбиваючи підсумки, президент польської компанії Кшиштоф Косінські розповів, що нині отримано замовлення від польського концерну PESA на 300 електрозварників, тому українські майстри мають добрі перспективи.

За матеріалами Сумського ВПУ
будівництва та автотранспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Коментарі закриті.