З 16 до 22 квітня у м. Штутгарт (Німеччина) відбудеться Міжнародна конференція юних дослідників ICYS-2017. В Україні вже розпочато конкурсний відбір її учасників.

Зауважимо, що проект «ICYS-Україна» започатковано 2010 р. Національним центром «Мала академія наук України» та Інститутом обдарованої дитини Національної академії педагогічних наук за активної підтримки МОН та ДНУ «Інститут інноваційних технологій і змісту освіти» (нині «Інститут модернізації змісту освіти»).

Цього року на розгляд конкурсної комісії було подано 37 дослідницьких проектів із фізики, математики, інформатики та екології з 7 регіонів України:

  • Донецька обл. – 6;
  • Дніпропетровська обл. – 1;
  • Запорізька обл. – 3;
  • Івано-Франківська обл. – 4;
  • Київська обл. – 14;
  • Харківська обл. – 1;
  • Чернівецька обл. – 8.

Відповідно до умов конкурсу, 22 грудня 2016 р. відбулась віртуальна співбесіда з учасниками І-го національного етапу «ICYS-Україна 2017». Члени оргкомітету національного відбору – представники НЦ МАН, Інституту обдарованої дитини НАПН, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» та громадської організації «Європейська Мала академія наук – Euro-JAS» – відзначили, що більшість учасників співбесіди продемонстрували високий науковий рівень виконаного дослідження, а також здатність вести наукову дискусію англійською мовою. Наразі учнівські проекти передані на рецензування членами журі – науковцями, фахівцями відповідних галузей знань.

У підсумку буде складено рейтинг учасників і визначено переможців національного конкурсного відбору «ICYS-Україна 2017», яких почнуть готувати до участі в міжнародному етапі проекту для юних науковців.

Інформує МОН України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *