ШАНОВНІ ОСВІТЯНИ!

Цей рік не був простим, проте всі ми маємо надію на краще. І наші надії, хоча й поступово та не всі одразу, починають втілюватись. Цього року уряд нарешті визнав учительську працю гідною поваги і збільшив освітянські зарплати. Цього року почали діяти реформи: оновлюють навчальні програми, друкують сучасні підручники, школи отримують комп’ютери, прийнято нові закони, розроблено концепцію нової школи, проводиться експертиза навчальної літератури, ремонтуються і зводяться школи та дитсадки.

І, впевнені, ваша небайдужість і професійний неспокій не дадуть владі спинитись на досягнутому: ви й надалі матимете активну позицію, братимете участь у громадських обговореннях, законотворенні. Дякуючи вашим невтомним серцям та подвижницькій праці, в нашій країні зростають покоління світлих, талановитих і сильних особистостей, яким сміливо можна доручити розбудову майбутнього України.

Тож бажаємо вам і вашим родинам міцного здоров’я, звичайного людського щастя, дитячих усмішок, затишку і достатку в домівках. І найважливіше – Миру в Україні!

Слава Україні! Героям Слава!

Щиро ваш і для вас – Освітній портал “Педагогічна преса”

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *