640 тисяч примірників Хрестоматії сучасної дитячої літератури для початкової школи у двох томах уже доставляються до обласних управлінь (департаментів) освіти, звідки книжки розподілять по шкільних бібліотеках.

“Ми сподіваємось, що вже з початку другого семестру школярі 1 – 4 класів зможуть користуватися новими Хрестоматіями. Кожна дитина зможе ознайомитись із цікавими текстами сучасних письменників, які увійшли до оновленої програми для початкової школи з літературного читання”, – зазначила радник міністра освіти і науки України Іванна Коберник.

Інститут модернізації змісту освіти розподілив усі книжки між областями пропорційно до кількості учнів. Однак Донецька та Луганська області отримають додатковий тираж хрестоматії для 3 – 4 класів – в цих областях книгою будуть забезпечені всі учні. Це благодійна ініціатива  “Видавництва Старого Лева”, яке передало 20 тисяч додаткових примірників для шкільних бібліотек Донеччини та Луганщини.

“В Донецькій області вже чекають тираж Хрестоматії для початкової школи.  Поява тут нових українських книжок дуже важлива. Ми вдячні за додатковий благодійний тираж “Видавництву Старого Лева”, що дасть можливість забезпечити всіх учнів 3-4 класів творами для читання сучасних українських авторів. Ми зробимо все необхідне, щоб хрестоматії потрапили до шкільних бібліотек до закінчення канікул”, – повідомив Ігор Стокоз, заступник голови Донецької обласної державної адміністрації.

За матеріалами МОНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *