5 січня 2017 року в Міністерстві освіти і науки України відбулось обговорення проекту Середньострокового плану пріоритетних дій уряду на період до 2020 року в частині створення умов для технологічного прориву. Участь в обговорені взяли вчені, економісти, фахівці наукових інститутів Національної академії наук та вищих навчальних закладів.  

Заступник міністра освіти і науки Максим Стріха зазначив, що саме перетворення нових знань на конкретні прикладні розробки та технології сприятиме новим якісним зрушенням в економіці за рахунок їх впровадження на виробництві. Також Максим Стріха наголосив, що, на думку європейських експертів, які нещодавно завершили аудит науково-інноваційної системи України, збільшуючи інвестиції в інновації, держава підвищує короткостроковий попит і поліпшує довгостроковий потенціал зростання країни.

Директор департаменту інноваційної діяльності та трансферу технологій Віктор Шовкалюк зробив акцент у роботі експертів на послідовності та комплексності дій, які необхідно здійснити уряду з метою створення передумов для розвитку та широкого впровадження інновацій.

Крім того, під час обговорення найбільшу увагу було зосереджено на тому, як підтримати важливі для держави прикладні розробки, що вже завтра можуть дати необхідні технології. Загалом учасники заходу дійшли згоди щодо підтримки дій уряду зі створення умов для технологічного прориву та необхідності посилення завдань та кроків, визначених у цьому пріоритеті, в межах проекту Середньострокового плану пріоритетних дій уряду на період до 2020 року.

Інформація МОНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу