У селі Вербки, що на Дніпропетровщині, 115 малюків та їхні батьки отримали особливий подарунок – новий дитсадок «Оксанка». Про це повідомляє сайт Дніпропетровської облдержадміністрації.

Старий одноповерховий садок відремонтували, поруч звели двоповерховий корпус, будівлі об’єднали переходом. Просторі кімнати, спортзал, актова зала, кабінет психолога, кожна з шести груп має власну ігрову та спальню, окремий вихід на майданчик, сучасні меблі та нові іграшки – це винагорода за 5 років очікування. Мрію селян здійснила команда голови Дніпропетровської облдержадміністрації Валентина Резніченка.

«У Вербках був старий дитячий садок, збудований дуже давно. Приміщення було маленьке, групи переповнені, не було актової та спортивної зали. Потім садок взагалі закрили на реконструкцію. Для нас це була справжня трагедія. Денисці вдома було нудно. Ми ледь дочекалися відкриття. Сьогодні емоції переповнюють і мене, і синочка. Нарешті йдемо до дитячого садка. Це відчуття не передати словами», – розповідає Надія Кравцова, мама 6-річного Дениса.

З нетерпінням чекала на відкриття і шестирічна Христина. Нові іграшки, шафки, спальня, килими – дівчинку вражає все. Вона швидко знайшла нових друзів, адже у просторій кімнаті є чим зайнятися.

«Влітку 2015-го до району приїхав голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. Я вирішила піти до нього на особистий прийом і розповісти про ситуацію з садком, – поділилася завідувач дошкільного закладу Валентина Титова. – Вже восени робота знову закипіла. Минув рік – і маємо оновлений садочок».

Цьогоріч у дитячих садках Дніпропетровщини з’явилось 1,5 тисяч нових місць, збудовано 2 нові дитячі садки.

«Кількість дітей щороку зростає. Ми маємо багато заяв від молодих батьків, які планують влаштувати своїх дітей до дитячих садків. Тому в нас у пріоритеті – створення нових місць для навчання дошкільнят», – зазначив директор департаменту освіти та науки Дніпропетровської ОДА Олексій Полторацький.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу