На позачерговому засіданні Президії НАПН України, що відбулося 5 січня, серед інших було розглянуто питання про створення нового напряму досліджень та оголошення конкурсу проектів наукових досліджень за галузевою тематикою Відділення професійної освіти і освіти дорослих, виконання яких розпочинається в 2017 році, повідомляє прес-служба НАПН України.

Представила інформацію академік-секретар Відділення професійної освіти і освіти дорослих НАПН України Нелля Ничкало. Члени Президії схвалили відкриття лабораторії в Інституті професійно-технічної освіти НАПН України, яка розроблятиме тематику, пов’язану з науковими проблемами технікумів і коледжів (згідно з Постановою Верховної Ради України «Про Рекомендації парламентських слухань «Професійна освіта як складова забезпечення кваліфікованого кадрового потенціалу України: проблеми та шляхи вирішення» від 7 вересня 2016 року № 1493 – VIII та відповідно до Положення про порядок планування і контролю виконання наукових досліджень в Національній академії педагогічних наук України, затвердженого постановою Президії НАПН України від 23 червня 2011 року № 1-7/9-198 із змінами). Президія НАПН України, відповідно, постановила оголосити конкурс на виконання наукового дослідження за галузевою тематикою лабораторії, що розпочинається в 2017 році.

Читайте також: Вступ-2017. МОН оприлюднило Умови прийому на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста в 2017 році

Крім того, на засіданні відбулось нагородження академіка-секретаря Відділення загальної педагогіки та філософії освіти НАПН України Ольги Сухомлинської університетською відзнакою. За багаторічну плідну співпрацю із Східноєвропейським національним університетом імені Лесі Українки академіка Ольгу Сухомлинську нагороджено Золотим нагрудним знаком «За вагомий внесок у світову і вітчизняну науку». Нагороду вручив президент НАПН України  Василь Кремень.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *