Таке рішення було ухвалено на засіданні протиепідемічної комісії, що відбулося  під головуванням міського голови Ужгорода Богдана Андріїва. Оскільки показник захворюваності на грип та ГРВІ серед населення Ужгорода на 39,2 % перевищує рівень епідемічного порогу та залишається одним із найвищих в області, було прийнято рішення продовжити карантинні заходи.

Обмежувальні протиепідемічні заходи продовжать у дитсадках, триватиме і щоденний моніторинг стану відвідування дітьми дошкільних навчальних закладів. Навчання у загальноосвітніх закладах та шкільних відділеннях навчально-виховних комплексів міста відновиться 16 січня.

Довідково

Із 29 грудня 2016 року по 5 січня 2017 року по медичну допомогу з приводу гострих респіраторних вірусних інфекцій звернулися 642 ужгородці. Порівняно з показниками попереднього тижня, кількість хворих зменшилася вдвічі, проте рівень захворюваності на 39,2 % все ще перевищує рівень епідемічного порогу.

Читайте також: Щоб узимку не хворіти: три підказки для батьків

Із початку епідсезону 2016-2017 рр. серед ужгородців зареєстровано 16 випадків сезонного грипу “А”, зокрема, за минулий тиждень – 5, у тому числі 2 дітей.

За інформацією Ужгородської міської ради 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу