Рівненським управлінням освіти було проведено міжпредметну науково-практичну конференцію. Серед учасників були присутні вчителі, викладачі, методисти, управлінці. Визначали роль учителя в умовах нового освітнього простору. Під час конференції розглядали питання нових методик, інноваційних впроваджень, модель успішного фахівця тощо.
Начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА Григорій Таргонський розповів про освітній досвід Франції, що став доступним для вивчення завдяки програмі «Нові підходи до реформування системи адміністрування середньої школи в Україні» проекту міжнародної технічної допомоги «Навчальні програми професійного зростання» Агентства США з міжнародного розвитку USAID.
«Українська освіта йде в ногу з часом. У проекті нового Закону України «Про освіту» є багато викликів та ризиків для нашого суспільства. Але в Європі такі інновації працюють. Мало того, допомагають не тільки учневі, а й учителю», ? додав Григорій Таргонський.
Читайте також: До шкіл почали надходити комп’ютери з КНР
За підсумками роботи конференції її учасники відзначили, що порушені питання більш ніж актуальні. Адже країна йде у європейське суспільство, а наші освітні вимоги дещо різняться. Саме тому і ділились досвідом рівненські управлінці, показуючи наочно окремі впровадження. Учасники конференції чітко зрозуміли, що без «нового» вчителя не буде «нової» школи.
Прес-служба управління освіти і науки Рівненської ОДА