11 січня в Бориспільській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів № 6 відбувся інформаційно-методичний семінар «Нова українська школа: на шляху до здійснення» за участю членів творчої групи з розроблення державних стандартів освіти, науковців, методистів і вчителів, організований управлінням освіти і науки Бориспільської міської ради.

Концепція «Нова українська школа» – це ідеологічна платформа реформування середньої освіти, що почне діяти з 2018 року. Але цей процес не відбувається миттєво. Щоб змінити українську школу, має змінитись свідомість суспільства, підходи до навчання, – тільки так може відбутись перехід, як сказала міністр освіти і науки Лілія Гриневич, від «уявного нагромадження знань до справжнього розвитку вмінь, від виснажливого заучування до радісних відкриттів».

Нові освітні стандарти мають ґрунтуватися на ключових компетентностях, таких, які кожен потребує для особистої реалізації, розвитку, активної громадянської позиції, соціальної адаптації та працевлаштування і які здатні забезпечити особисту реалізацію та життєвий успіх протягом усього життя.

Читайте також: До шкіл почали надходити комп’ютери з КНР

Тому в ході семінару «Нова українська школа: на шляху до здійснення» педагоги були не просто слухачами і споглядачами. Це був обмін думками з ученими, членами творчої групи з написання нових Стандартів освіти, щодо реальних шляхів переходу від школи знань до школи компетентностей.

За інформацію Департаменту освіти і науки
Київської облдержадміністрації

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу