Днями в Чернігові вперше відбулося комплексне оцінювання компетентності керівників загальноосвітніх навчальних закладів, їхніх заступників і завідувачів дитячих садочків, які атестуються в поточному році . Такий захід був запроваджений управлінням освіти Чернігівської міської ради.

Як пояснила заступник начальника управління освіти – начальник відділу розвитку загальношкільної і позашкільної освіти та виховання управління освіти міської ради Віра Казимір, комплексне оцінювання проводиться в контексті атестації 2017 року. Це, на її думку, сприятиме більш об’єктивній оцінці керівників закладів освіти під час проходження ними чергової атестації. Звісно, враховуватиметься також досвід роботи педагогічних працівників.

За інформацією навчально-методичного центру управління освіти міської ради, де проводиться комплексне оцінювання, керівники закладів освіти складають тести з теорії педагогіки та виконують практичні вправи на комп’ютері. Тести розроблені працівниками управління освіти і містять питання на знання Закону України “Про освіту” та “Положення про загальноосвітній навчальний заклад”, про адміністрування, основні засади педагогіки і психології та питання з техніки безпеки.

Завдання дуже зрозумілі, звичайні, адже керівники навчальних закладів у повсякденній роботі пишуть звіти, накази, беруть участь у вебінарах, тому й володіння персональним комп’ютером сьогодні дуже актуальна й необхідна річ, – зауважила Віра Казимір.

Віра Казимір також зазначила, що управління освіти намагається максимально залучати нові форми та методи роботи, аби підготувати педагогічні кадри до роботи в сучасних реаліях: “Ця практика запроваджена вперше в нашому місті, втім, на цьому ми не зупиняємося і будемо й надалі використовувати нові, більш досконалі, форми роботи“.

Інформує прес-служба Чернігівської міської ради