30 серпня о 15.00 у залі  засідання колегії МОНмолодьспорту відбувся методичний урок з викладання фізкультури у початковій школі.

Захід проводився під головуванням заступника Міністра освіти і науки, молоді та спорту Бориса Жебровського та за участю авторів відповідної навчальної програми.

Заступник Міністра наголосив, що усі зібралися для проведення такого уроку невипадково. «Треба перезавантажити методичні служби, які таким чином стануть ближчими до вчителя, позбудуться ролі і маски перевіряючих, контролерів, керівників, а стануть просто товаришами і будуть допомагати», – заявив Борис Жебровський. Саме тому заступник Міністра запропонував назвати цей урок «швидкою методичною допомогою».

Методичний урок був присвячений особливостям упровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти, яке розпочинається з 1 вересня, зокрема, з викладання фізкультури у початковій школі. «У назві предмету – «фізична культура» – давайте поставимо акцент на слові «культура», – звернувся до зібрання Борис Жебровський.

Відеоурок можна переглянути на порталі ПедПРЕСа у розділі «Корисне відео».

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу