11 січня 2017 року в с. Княжолука Долинського району Івано-Франківської області введено в експлуатацію першу чергу нового приміщення Княжолуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів проектною потужністю 400 учнівських місць.

Для навчального закладу придбано комплекти шкільних меблів, лінгафонний кабінет та інше обладнання на суму понад 146 тис. гривень. Також школі передано 11 персональних комп’ютерів, що були надані нашій державі Китайською Народною Республікою відповідно до угоди між урядами КНР та України.

Нагадаємо, що будівництво нового приміщення Княжолуцької ЗОШ було розпочато 2010 року й здійснювалося за рахунок коштів із державного (Державний фонд регіонального розвиту), обласного та місцевого бюджетів. До цього школа була розташована в трьох будівлях, зведених ще в 1928, 1957 та 1975 роках. Дві з цих будівель визнано аварійними і такими, що не підлягають ремонту.

Читайте також: До шкіл почали надходити комп’ютери з КНР

Нині в Княжолуцькій ЗОШ навчаються 324 дитини, працюють 45 педагогічних і 23 адміністративно-господарські працівники. Школа забезпечує здобуття початкової, базової та повної загальної освіти для дітей с. Княжолука та навколишніх сіл.

Інформація МОНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу