12 січня Яготинський районний будинок дитячої та юнацької творчості знову відкрив двері для креативних особистостей – лідерів учнівського самоврядування навчальних закладів Яготинщини. На засідання прибули 17 лідерів із 10 шкіл району.

Урочисто привітали учасників збору директор Яготинського РБДЮТ Валентина Лугіна та методист відділу освіти Яготинської РДА Наталія Мрачик, які акцентували увагу на важливості розвитку учнівського самоврядування району й побажали дітям-лідерам плідної роботи в атмосфері творчості та взаємопартнерства.

На планомірну й насичену роботу під час збору лідерів налаштувала голова районної ради дітей Яготинщини Вікторія Андрощук, яка на пленарному засіданні провела тренінгове заняття «Формування позитивного іміджу лідера». З метою продовження цілеспрямованої системної роботи щодо сприяння ініціативі й активності молоді в усіх сферах життєдіяльності суспільства, розширення її участі у прийнятті рішень Ірина Рудь, заступник голови районної ради дітей Яготинщини, разом з учасниками обговорила план дій на ІІ семестр 2016-2017 навчального року.

Під час роботи з педагогами-організаторами, який провела координатор районної ради дітей Яготинщини, відбулося навчання написанню сценаріїв заходів, програм та проектів. Отримані знання одразу ж перевірили практично при написанні проекту.

Окрім того, лідери встигли поспілкуватися та обмінятися досвідом під час практичного заняття “Розвиток творчої та інтелектуальної компетентності дитини-лідера”.

Під час пленарного засідання було досягнуто головної мети заходу: учасники отримали величезну кількість необхідних знань, які допоможуть працювати в другому семестрі 2016-2017 навчального року; ближче познайомилися, відпочили, показали свої таланти та вміння, набралися сил для плідної та ефективної роботи в новому навчальному році. Районна школа лідерів згуртувала всіх, налаштувала на плідну роботу, принесла хороший настрій, задоволення та приємну втому.

За інформацією Київської облдержадміністрації

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу