Міністерство економічного розвитку та торгівлі звернулося до вищих навчальних закладів з пропозицією розглянути можливість введення навчальної дисципліни з питань публічних закупівель. Про це йдеться у листі відомства до вищих навчальних закладів за підписом першого заступника міністра Максима Нефьодова, повідомляє ukrinform.ua.

“Одним із напрямків, які наразі розглядаються Мінекономрозвитку за участю Міносвіти, є створення у вищих навчальних закладах можливості отримання вищої освіти, що включала б відповідну дисципліну (курс) за напрямком публічних закупівель. У зв’язку із цим, вищим навчальним закладам пропонується розглянути можливість та доцільність запровадження навчальних дисциплін з питань публічних закупівель до програм за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр/магістр”, – йдеться у листі.

Нині приблизно 25 тисяч державних організацій здійснюють закупівлі в системі ProZorro. Крім того, у закупівлях беруть участь комерційні організації – постачальники товарів, робіт та послуг. Разом з тим уряд планує створити централізовані закупівельні організації, метою яких буде здійснення закупівель на професійній основі в інтересах Мінекономрозвитку. Тож потреба у фахівцях, які відповідатимуть за закупівлі, є очевидною.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Україні бракує фахівців з публічних закупівель”
  1. Маячня.
    Кого – кого, а спеціалістів по закупівлях – державних, вдосталь.
    Не достатньо контролю. Особливо громадського.
    Зобовяжіть всі бюджетні установи (та й державні підприємства) -ВСІ – на стендах перед входом в будівлю опубліковувати витрати. Виконавців робіт. Надавачів послуг. Пір”я буде летіть. Особливо це стосується ВУЗів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *