Міністерство економічного розвитку та торгівлі звернулося до вищих навчальних закладів з пропозицією розглянути можливість введення навчальної дисципліни з питань публічних закупівель. Про це йдеться у листі відомства до вищих навчальних закладів за підписом першого заступника міністра Максима Нефьодова, повідомляє ukrinform.ua.

“Одним із напрямків, які наразі розглядаються Мінекономрозвитку за участю Міносвіти, є створення у вищих навчальних закладах можливості отримання вищої освіти, що включала б відповідну дисципліну (курс) за напрямком публічних закупівель. У зв’язку із цим, вищим навчальним закладам пропонується розглянути можливість та доцільність запровадження навчальних дисциплін з питань публічних закупівель до програм за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр/магістр”, – йдеться у листі.

Нині приблизно 25 тисяч державних організацій здійснюють закупівлі в системі ProZorro. Крім того, у закупівлях беруть участь комерційні організації – постачальники товарів, робіт та послуг. Разом з тим уряд планує створити централізовані закупівельні організації, метою яких буде здійснення закупівель на професійній основі в інтересах Мінекономрозвитку. Тож потреба у фахівцях, які відповідатимуть за закупівлі, є очевидною.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Коментарі закриті.