Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зустрівся із вихованцями Маріупольської школи-інтернату І-ІІ ступенів № 2 Донецької обласної ради, які у понеділок, 16 січня, завітали до Будинку Уряду, повідомляє Департамент інформації та комунікацій із громадськістю секретаріату КМУ.

Поїздка дітей до Києва була ініційована міністром внутрішніх справ України Арсеном Аваковим, який узяв участь у зустрічі, що відбулася в залі засідань Кабінету Міністрів України. Міністр запросив дітей до столиці на зимові канікули під час робочої поїздки до Донецької області, що відбулась ще 25 грудня.

Екскурсія вихованців школи-інтернату триватиме два дні, протягом яких діти відвідають музей Державної служби з надзвичайних ситуацій, пожежну частину та головне управління Національної поліції, переглянуть шоу в Київському дельфінарії та побачать головну ялинку країни на Софійській площі, яку вирішили демонтувати лише після її відвідин вихованцями Маріупольського інтернату, зазначив Глава Уряду.

“Я дуже радий сьогодні вітати вас у цій залі, – привітав маленьких гостей Володимир Гройсман на початку зустрічі. – Для кожної людини, а ви знаєте це особливо, свій рідний край, своя домівка є дуже важливою. Україна – це наш рідний дім, де ми народилися, де ми зростаємо, де ми будемо успішні і кожен із вас теж. Ми дуже хочемо, щоб на нашій землі був мир. І ми як дорослі хочемо, щоб ви були щасливими, щоб ви усміхалися, щоб ви мали гарну освіту, здоров’я, щоб ваші очі не були засмучені. Це є важливо для усіх для нас. Нехай цей рік принесе кожному з вас частинку людського тепла”.

Прем’єр-міністр подякував міністру внутрішніх справ, колективу міністерства, а також наставникам дітей за цю ініціативу, що, як сказав він, звертаючись до дітей, зробила можливим те, “що ви сьогодні у Києві і я мав велику честь з вами познайомитися”.

Володимир Гройсман та Арсен Аваков показали маленьким гостям залу, де відбуваються засідання Кабінету Міністрів України, та розповіли про роботу уряду. Сидячи в кріслах міністрів, діти змогли уявити себе вищими високопосадовцями країни.

Вихованці школи-інтернату продекламували вірші. У свою чергу Прем’єр-міністр привітав дітей із новорічними святами та вручив їм подарунки та квитки до київського дельфінарію.

У Маріупольській школі-інтернаті живуть діти, які втратили батьків, і соціальні сироти, батьки яких позбавлені батьківських прав. Усього в закладі налічується 107 вихованців, із них 8 першокласників та 21 випускник.

Сьогодні в Маріупольській школі-інтернаті живуть 20 осіб, евакуйованих зі зруйнованого бойовиками інтернату в Мар’їнці, що розташована в зоні бойових дій, і троє хлопців з тимчасово окупованих Донецька і Сніжного.

Усього до Києва завітали 27 вихованців із тимчасово окупованих території віком від 10 до 16 років.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *