15 січня Київський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА провів VІ етап Кубка з туристсько-спортивного багатоборства  серед учнівської молоді м. Києва – міські змагання зі спортивного орієнтування на лижах «Чарівна лижня». Про це повідомляє Департамент освіти і науки, молоді та спорту КМДА.

На «Чарівній лижні»  зустрілись школярі, студенти, їхні батьки та навіть дідусі з бабусями. Відкриті міські змагання проходили в дуже гарному місці – на Жуковому острові. Попри дощ, який рясно падав напередодні, у неділю на лижі  стали справжні спортсмени. На цих змаганнях треба було показати вміння не тільки орієнтуватись на місцевості, а й добре володіти біговими лижами. Змагання проходили у 6-ти вікових категоріях окремо серед хлопців і дівчат.

Вітаємо переможців та призерів і  очікуємо всіх, хто веде здоровий спосіб життя, любить природу, дружню компанію на наступні змагання зі спортивного орієнтування на лижах, які відбудуться 22 січня 2017 року у чарівному Голосіївському лісі.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу