Місцева влада по всій Україні має дуже відповідально поставитися до приміщень шкіл у межах модернізації мережі навчальних закладів, адже під час запровадження 3-річної старшої профільної школи Україні потрібні будуть навіть ті приміщення, які нині не використовуються. На цьому наголосила міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час візиту до Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді Чернігівської обласної ради, де вона супроводжувала Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.
«Зрозуміло, що, якщо школа закривається, треба думати, як використати її приміщення. Є багато варіантів, але не треба ці приміщення продавати, змінювати їх цільове призначення», – зазначила Лілія Гриневич.
Вона наголосила, що важливу роль у ході модернізації шкільної мережі під 3-річну старшу школу відіграватимуть ті заклади, які вже зараз є хоч недосконалими, але моделями того, якими мають бути академічні та професійні ліцеї.
Зокрема, одним із таких вона назвала Чернігівський обласний педагогічний ліцей для обдарованої сільської молоді Чернігівської обласної ради (ЧОПЛ). У цьому закладі навчаються 179 ліцеїстів із 19 районів області та міст Чернігова і Славутича.
За три останні роки 108 ліцеїстів стали переможцями обласних олімпіад та обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук.
Нагадаємо, що 17 січня Лілія Гриневич супроводжує Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана під час робочого візиту до Чернігівської області. У межах поїздки запланована зустріч міністра освіти і науки з освітянами Чернігівщини.
Інформація МОНУ