17 грудня в офісі Реанімаційного Пакету Реформ відбулась зустріч молодіжної групи РПР із представниками Міністерства молоді та спорту з метою обговорення проекту середньострокового плану пріоритетних дій уряду України до 2020 року в частині виконання пріоритетів у молодіжній політиці та національно-патріотичному вихованні молоді.

Від Міністерства молоді та спорту в зустрічі взяли участь Ірина Бєляєва, директор департаменту молодіжної політики та Микола Ляхович, начальник відділу національно-патріотичного виховання.

Представники міністерства презентували пріоритети щодо створення нових можливостей для молоді та національно-патріотично виховання, включені до проекту середньострокового плану пріоритетних дій Уряду України до 2020 року. Окрему увагу було приділено конкретним крокам виконання пріоритетів і заходам, запланованим на 2017 рік.

У ході зустрічі було запропоновано деякі уточнення та доповнення щодо очікуваних результатів і планів роботи з реалізації пріоритетів у молодіжній політиці та національно-патріотичному вихованні молоді на 2017 рік та середньостроковій перспективі.

Молодіжна група РПР підтримала пропозиції Міністерства молоді та спорту та висловила готовність долучатись до реалізації запланованих кроків.

Інформація Мінмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу