Захід проводиться в рамках Республіканської акції «Турбота» на доручення Президента Казахстану Нурсултана Назарбаєва про забезпечення повної відвідуваності дітьми шкіл. Мета акції – виявлення неохоплених навчанням дітей, надання підтримки школярам із малозабезпечених і багатодітних сімей, дітей-сиріт і дітей, які залишилися без піклування батьків. Про це повідомляє прес-служба Управління освіти міста Астани.

У всіх школах розроблено план заходів, створено інформаційний куточок. Усі заплановані заходи будуть спрямовані на виявлення неохоплених навчанням дітей, вивчення житлово-побутових умов дітей із неблагополучних і малозабезпечених сімей та надання їм допомоги.

Кошти на надання фінансової та матеріальної допомоги учням і вихованцям виділяються з відрахувань в розмірі не менше одного відсотка від суми витрат на поточне утримання загальноосвітніх шкіл, передбачених у бюджеті місцевих виконавчих органів. Цільове витрачання коштів, що виділяються на надання фінансової та матеріальної допомоги учням і вихованцям, забезпечується першими керівниками організацій освіти.

Станом на 16 січня 2017 року в Астані налічується 980 дітей-сиріт і дітей, які залишилися без піклування батьків, і 1572 учні із малозабезпечених сімей.

Довідково

У 2016 році в рамках республіканської акції «Турбота» було надано допомогу 2 848 дітям на загальну суму 19 143 334 тенге, з них бюджетних коштів – 8 043 336 тенге, за рахунок спонсорських коштів – 11 099 998 тенге. Обхід 70 785 квартир здійснювали 2 970 вчителів.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу