Про це йшлося під час засідання Організаційного комітету щодо підготовки та участі студентської збірної команди України в 28-й Всесвітній зимовій Універсіаді, що відбудеться в місті Алмати Республіки Казахстан.

На змагання зберуться учасники з майже 60 країн світу: загалом понад 2 тисячі спортсменів-студентів, які змагатимуться за 80 комплектів медалей з 12 видів спорту. До офіційної делегації України увійшли 93 особи: 61 спортсмен, 18 тренерів та 14 членів штабу.

«Перші наші представники вирушать до Алмати вже 24 січня, а змагання триватимуть упродовж 11 днів – з 29 січня до 8 лютого», – повідомив заступник міністра освіти і науки України Роман Греба.

Про хід підготовки студентської збірної команди України до участі в зимових іграх-2017 розповів голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН Вадим Стеценко. За його словами, найбільше своїх представників до команди (по вісім) делегували Національний університет фізичного виховання і спорту України, Львівський державний університет фізичної культури та Харківська державна академія фізичної культури. Крім того, на спортивних аренах Алмати змагатимуться студенти Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т.Г. Шевченка, Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника, Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка, Тернопільського національного економічного університету, Ужгородського національного університету та Сумського державного університету.

Членам Оргкомітету презентували спортивну форму офіційної делегації збірної України, яку розробила і виготовила компанія MAYNER (Миколаїв). На завершення заходу учасники побажали нашим спортсменам показати найкращі результати на аренах та трасах Універсіади-2017 й повертатися додому з перемогами та нагородами.

Довідково

Організатори зимової Універсіади-2017 уже повідомили про готовність Атлетичного селища, в якому мешкатимуть майже 5 тисяч спортсменів, тренерів, обслуговуючого персоналу. Юнаки і дівчата змагатимуться на восьми спортивних аренах: «Халик Арена» (хокей з шайбою), «Алмати Арена» (кьорлінг, фігурне катання), Палац спорту і культури ім. Балауна Шолака (хокей з шайбою, шорт-трек), високогірна ковзанка «Медеу» (ковзанярський спорт), гірськолижний курорт «Шимбулак» (гірськолижний спорт, фрістайл, сноуборд), комплекс лижних трамплінів «Сункар» (лижне двоборство, стрибки на лижах з трампліна), лижно-біатлонний комплекс «Алатау» (лижні перегони, лижне двоборство, біатлон), спортивний комплекс «Табаган» (фрістайл, сноубординг).

Талісманом зимової Універсіади-2017 обрано молодого Сокола Сункара – вільного і сильного мешканця казахстанських степів, що втілює швидкість, легкість, енергію та жагу до перемоги.

Інформація МОНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу