Освітяни чотирьох регіонів зібралися на відео-конференції - glav230 серпня у Комунікативному центрі уряду відбулася відео-конференція заступника міністра освіти і науки, молоді та спорту Бориса Жебровського та освітян Дніпропетровської, Львівської, Харківської та Одеської областей на тему: «Стан підготовки до 2012 – 2013 навчального року». Відео-конференція проводилася на базі дистанційних центрів Національної академії державного управління при Президентові України.

Також участь у заході взяли: директор департаменту вищої освіти Юрій Коровайченко, директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Олег Єресько, заступник директора департаменту професійно-технічної освіти Вікторія Карбишева, начальники підрозділів освіти обласних державних адміністрацій, керівники дошкільних, загальних середніх та вищих навчальних закладів, представники громадських організацій та профспілок, засобів масової інформації та ін.

Представники Харківської, Дніпропетровської, Одеської, Львівської областей доповіли про кількість нових відкритих шкіл і дитячих садків, реалізацію державної програми «Шкільний автобус», комп’ютеризацію навчальних закладів, забезпечення шкіл внутрішніми вбиральнями тощо.

Зокрема, перший заступник начальника Головного управління освіти і науки Харківської ОДА Олена Віцько розповіла учасникам відео-конференції про те, що завершено формування шкільної мережі та нових маршрутів шкільних автобусів.

«Цього року до перших класів 881 закладу середньої освіти області прийдуть 22,5 тис. першокласників, 15 тис. учнів – до 10 класу. В цілому по області на підготовку закладів освіти до нового навчального року було залучено близько 44 млн  грн із коштів державного та місцевих бюджетів. 1 вересня учні середніх шкіл зустрінуть свято Першого дзвоника у школах, а для всіх першокурсників на площі Свободи відбудеться загальноміське свято», – повідомила вона.

У свою чергу, представники Одещини розповіли, що Одеська область на 100 % забезпечила шкільними автобусами потреби сільських шкіл.

На що заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту Борис Жебровський відповів, що таких високих результатів Одеська область змогла досягти завдяки співвідношенню фінансування програми як з державного, так і місцевого бюджету (50% на 50%). “Буквально кілька років кинули на це усі сили – і ось результат”, –  зазначив Борис Жебровський.

Учасники відео-конференції із Львівщини подякували за реалізацію державної програми «Шкільний автобус» та за комп’ютери, які надійшли нещодавно до області.  За словами освітян, цього року на Львівщині планується відкрити сім шкіл.

Окрім того, учасниками відео-конференції  порушувалися питання щодо Умов прийому до вищих навчальних закладів на наступний рік.

Директор департаменту вищої освіти Юрій Коровайченко розповів: “На сьогодні вже сформована робоча група з розроблення  нових правил прийому до вищих навчальних закладів на 2013 рік”, –  сказав він.

“Ми запрошуємо всіх взяти участь у розробленні цих умов прийому, будь-які пропозиції обов’язково будуть розглянуті”, – запевнив директор департаменту вищої освіти МОНмолодьспорту.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *