В усіх школах Дніпропетровщини відбулися урочистості до Дня Соборності країни. Учні долучилися до патріотичних уроків, виставок, конкурсів та естафет. Найбільш креативні готували флешмоби. Один із таких відбувся в дніпровській школі № 134. Учні молодших класів вишикувались у холі й тримали власноруч виготовлену літеру. Після їхоб’єднання вийшло слово «Україна».

«Сьогодні у нас відбуваються заходи до Дня Соборності України. Для старшокласників – відкриті уроки, на які запрошені громадські діячі. Для учнів середньої школи – тематичні вистави. Для наймолодших учнів організували флешмоб», – розповідає директор Лариса Кульбач.

«Люблю Україну. Це найкраща держава в усьому світі. Вона прекрасна і незалежна», – ділиться першачок Ярослав Мішарі.

Усе про єдність України знає і Рита Смирнова: «День Соборності – це коли дві половинки України подали одна одній руки».

Тримаючись за руки, школярі створили ланцюжок єдності. У кожного класу – власна літера, прикрашена квіточками з побажаннями. Символічно об’єднавшись, літери вишикувалися у слово «Україна».

Читайте також: Вітаміни для школярів: які обрати?

«Мені дуже сподобався такий флешмоб, на душі радісно», – ділиться емоціями учениця другого класу Марія Ступішина.

Пояснити маленьким школярам, що таке Соборність України, було нескладно, кажуть педагоги. Лілія Миколенко розповідає: «Я пояснила дітям, що східна та західна частина України об’єдналися разом, як колись їхні батьки об’єдналися в родину. Так само і на флешмобі – окремі букви не мали сенсу, аж поки їх не поєднали в одне слово».

Інформує прес-служба Дніпровської ОДА