У Харкові стартував всеукраїнський благодійний тур вистави-реквієма “Війна без строку…” курсантів Академії СБУ, присвячений пам’яті загиблих співробітників спецслужби. Під час вистави курсанти від імені Героїв Служби правдиво розповіли про їхні життєві історії без прикрас і пафосу. У постановці використано фото- та відеоматеріали про Героїв, цитати з інтерв’ю, спогади рідних, а також фрагменти фільмів, зроблених Академією. Про це повідомляє прес-центр СБ України.

Постановку, що відбулася у харківському Палаці студентів, відвідали молодь харківських навчальних закладів, колеги загиблих співробітників, представники місцевої влади та підприємці.

Керівник Національної академії СБУ Сергій Кудінов подякував присутнім за те, що вони у переддень свята Соборності України прийшли на благодійний захід та вшанували пам’ять Героїв. “Сьогодні складний час неоголошеної Росією війни. За останні роки на сході нашої держави загинуло багато наших співвітчизників, які спинили агресора ціною власного життя. Серед них співробітники СБУ – Герої, яким присвячена сьогоднішня вистава”, ? наголосив Сергій Кудінов.

 

 

Курсанти Академії СБУ, які беруть участь у виставі, зізнаються, що кожного разу через серце пропускають свій виступ. “У нашій Академії вчаться хлопці та дівчата з усіх куточків України, зокрема з тимчасово окупованих Криму та Донбасу. Після випуску вони обіцяють зробити все можливе, щоб звільнити свою малу Батьківщину та служити саме там”, ? запевнив один із курсантів.

Читайте також: У МОН обговорили проблеми віднесення спеціальностей «Міжнародне право» та «Правоохоронна діяльність» до юридичної освіти

У холі Центру культури і мистецтв було також представлено виставку портретів загиблих Героїв СБУ “Невидима варта”, авторства співробітниці Академії Лесі Шиденко та її доньки.

Усі зібрані під час благодійного вечора гроші керівник Національної Академії СБУ передав начальнику Військово-медичного клінічного центру в Північному регіоні на реабілітацію учасників антитерористичної операції.

Найближчим часом курсанти Академії представлять благодійну виставу-реквієм глядачам у Дніпрі, Одесі, Вінниці та Львові.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу