У середині грудня 2016 року на базі кафедри «Обладнання і технології зварювального виробництва» (ОіТЗВ)  Донбаської державної машинобудівної академії і ПАТ «Новокраматорський  машинобудівний завод»  на підставі  розпоряджень Міністерства освіти і науки та Інституту  модернізації змісту освіти  проводився IV Міжнародний конкурс магістерських дипломних проектів і дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів за спеціальністю «Прикладна механіка» («Зварювання»).

На конкурс  було подано 27  робіт студентів-магістрів ВНЗ України і Білорусі  за трьома спеціальностями, а саме: «Технологія та устаткування зварювання», «Зварювальні установки»,  «Відновлення підвищення зносостійкості деталей і конструкцій». Від ДВНЗ «ПДТУ» у цьому конкурсі взяв участь Артур Гура – магістрант (науковий керівник – доктор технічних наук, професор Віра Щетініна), який посів друге місце у змаганні.

За рішенням конкурсної комісії заохочувальною  грамотою  «За оригінальне вирішення науково-технічної  проблеми» був нагороджений  магістрант Сергій Зеленський (науковий керівник – доктор технічних наук, професор Володимир Матвієнко).

Оскільки конкурс проходив під девізом «Наука – виробництву»,  результатом його стало запрошення студентів-випускників магістратури (з числа переможців) на роботу до машинобудівних підприємств регіону, а також рекомендації їх на вступ до аспірантури у провідні ВНЗ України.

Ректор В’ячеслав  Волошин та ректорат щиро вітають переможців  науково-практичного конкурсу з перемогою, дякують науковим керівникам, професорам  за  високий  навчальний рівень у підготовці фахівців,  за формування позитивного іміджу університету серед  ВНЗ України.

Прес-центр ПДТУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу