Більш як сотню шкільних малюнків, присвячених Дню Соборності, презентували у Рівненській спеціалізованій школі № 15. Роботи дітей стали переможцями в районних турах обласного конкурсу «Моя Україна  ?  ти в світі єдина». Авторів десяти кращих дитячих малюнків у трьох вікових категоріях оголосили переможцями. А гран-прі дістався дев’ятикласниці зі спеціалізованої школи «Центр Надії» Катерині Лущик.

«Відрадно, що школярі бачать Україну молодою, квітучою, а головне – єдиною. Тільки у єдності наша сила. І в цьому ми ще раз пересвідчились, коли приймали дітей зі сходу. Школярі, від’їжджаючи, говорили не тільки про дружбу, а й про те, що ми – одна єдина нація»,  ?  додала заступник голови Рівненської облдержадміністрації Світлана Богатирчук-Кривко.

У конкурсі взяли участь школярі та вихованці ДНЗ Рокитнівського, Костопільського, Володимирецького, Острозького, Березнівського, Дубенського, Рівненського районів та обласного центру. Окрім того, учасниками старшої категорії стали учні із професійних ліцеїв та училищ Рівненщини. Діти, які здобули перемогу, будуть нагороджені дипломами та подяками голови Рівненської облдержадміністрації.

Прес-служба управління освіти і науки
Рівненської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу