У МОН відбулося засідання Комісії з розгляду державних інвестиційних проектів суб’єктів інвестиційної діяльності, що належать до сфери управління Міністерства освіти і науки України.

Під час заходу було розглянуто концептуальні записки державних інвестиційних проектів “Завершення перепрофілювання незавершеного будівництва будинку культури м. Острога під навчальний корпус Національного університету «Острозька академія»” (виконавець – НУ «Острозька академія») та “Реставрація Староакадемічного корпусу ансамблю Братського монастиря” (виконавець – НУ «Києво-Могилянська академія»).

Кошторисна вартість реалізації першого проекту становить 70 млн 441 тис. гривень, а другого – 83 млн 954 тис. грн, з яких майже 2,6 млн гривень уже сплачено НаУКМА для аналізу стану будівлі, її часткового укріплення, поточних ремонтів і розробки проектної документації.

У підсумку Комісія ухвалила рішення про доцільність розробки цих проектів. Надалі вони будуть направлені до Мінекономрозвитку для участі у відборі державних інвестиційних проектів.

Інформацію про проекти розміщено на сайті МОН для громадського обговорення, її можна переглянути за посиланням.

Інформує МОН України