"Лови хвилі": до кінця року зарплата освітян збільшуватиметься двічі - img 1274Про це 30 серпня повідомив міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник  у філармонії. Саме там у Кіровограді відбулася серпнева конференція педагогічних працівників Кіровоградщини.

Дмитро Табачник привітав освітян регіону з початком нового навчального року та окреслив загальний стан справ у галузі: «З 2010 року за підтримки Президента України й за ініціативи освітян у країні стало більше на 651 дитячий заклад. Лише у І півріччі поточного року відновлено роботу 199 закладів. Як результат, загалом це дало змогу створити 171,5 нових місць у дитсадках».

За словами Дмитра Табачника, протягом 2012 року збудовано та відремонтовано 2,5 тисячі шкільних приміщень.

Міністр також зауважив, що за два роки здійснено революційні кроки зі створення нових державних стандартів для початкової, середньої та старшої школи. Зокрема, це стосується вивчення іноземної мови.

«За новими стандартами, запроваджено вивчення іноземної мови з 1-го класу та другої іноземної мови – з 5-го. Передбачено тепер і викладання окремих предметів іноземною мовою у старших класах», – зазначив Дмитро Табачник.

Окремо міністр поінформував про зміни у соціальному захисті педагогічних працівників, зокрема, про “дві хвилі” підвищення зарплат до кінця цього року: «Заробітна плата освітян збільшуватиметься нинішнього року двічі – з 1 вересня та 1 листопада. Безумовно, хотілося б більшого підвищення, але ж ми повинні спиратися на реальний стан економіки країни».

Дмитро Табачник побажав освітянам Кіровоградщини наснаги у новому навчальному році: «Будьте справжніми захисниками освіти, правди, ідентичності, будьте господарями географічного і духовного центру України».

"Лови хвилі": до кінця року зарплата освітян збільшуватиметься двічі - img 1252

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “"Лови хвилі": до кінця року зарплата освітян збільшуватиметься двічі”
  1. Как говорил “дедушка бАзаров” им уже повышали 5 раз в этом году ( смех в зале и гул недоумения, бАзаров, а что нет?) Таким же образом повысят еще аж два раза !!!! Держи карман шире !!!! Но губу не раскатывайте сильно, а то споткнетесь !!!! Шоб они так жили, как освитянам повышают !!!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *