На даний момент проходить введення нової системи запису до дошкільних навчальних закладів міста Києва. Зараз створено сторінку  ЗАЯВКА НА РЕЄСТРАЦІЮ  на якій ви зможете залишити заявку на реєстрацію, ще до моменту завершення впровадження нової системи.

Всі анкети будуть оброблені, на Вашу електронну адресу буде направлено інформацію про наступні дії. Після запуску системи Ви зможете налаштувати свій особистий кабінет та обрати садочки, які хочете відвідувати.

Також буде здійснено перенесення бази даних черговиків міста Києва зі старої системи у нову. Тому, усім, хто вже зарєєструвався  чи знаходиться в черзі до ДНЗ, з моменту початку роботи нової системи на електронну скриньку, яка була вказана при реєстрації, буде надіслано повідомлення з інструкцією щодо подальшої роботи з обліковим записом.

У зв’язку з перебоями у роботі системи та для запобігання втрати даних, просимо лише батьків, які проводили реєстрацію впродовж листопада-грудня 2016 року та у січні 2017 року (Номер в системі 218000 і більше), підтвердити свої реєстраційні дані – надіславши дані, які видала система після реєстрації, на електронну скриньку iktcenter.don@gmail.com та заповнивши анкету реєстрації в новій системі за посиланням нижче.

За додатковою консультацією звертайтесь за телефоном 279-30-87.

Перепрошуємо за тимчасові незручності!

Інформує прес-служба департаменту освіти і науки КМДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *