24 січня в Мінмолодьспорту молодіжні та дитячі громадські організації презентували кращі практики організації наметових таборів. У нараді взяли участь представники громадських організацій, зокрема ВМГО “Національна Організація Скаутів України”, ВСМГО “Християнська Асоціація Молодих Людей України”, ДГО “Іскра”, Реанімаційного пакету реформ, а також МГО “Клуб “Компас”.

Учасники поділилися також міжнародним досвідом організації наметових таборів у таких країнах, як Польща, Іспанія та інших. Обговорено питання можливих перешкод, бар’єрів для стрімкого розвитку наметового таборування, а також спрощення та удосконалення нормативних документів у цьому напрямі.

DSC_0833 (1)

“Багато молодіжних і дитячих громадських організацій проводять свої заходи у формі наметових таборів. Така форма роботи поза системою освіти сприяє набуттю молодими людьми знань, навичок та інших компетентностей, – зазначив у своєму вступному слові заступник міністра молоді та спорту України Олександр Ярема. – Тому ми продовжуємо роботу зі створення сприятливих умов для організації та облаштування таборів”.

Читайте також: Гендерний підхід у молодіжній політиці обговорили представники 64 громадських організацій

Наступним кроком заплановане проведення зустрічі з представниками Міністерства соціальної політики, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства освіти і науки та громадських організацій із метою вироблення комплексного підходу до вирішення питань сприяння організації та облаштування наметових таборів, зокрема щодо змістовного наповнення програм роботи з дітьми та молоддю.

Інформація Мінмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу