У 2016 році у галузях дошкільної та загальної середньої освіти переможцями конкурсу мікропроектів стали близько 280 об’єктів. Про це у четвер, 26 січня, повідомила директор департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації Любомира Мандзій під час звіту про виконану роботу.

За її словами, минулоріч у галузі дошкільної освіти переможцями конкурсу мікропроектів стали 102 об’єкти дошкільних навчальних закладів. На реалізацію відповідних проектів із обласного бюджету виділили 8023,67 тис. грн.

Читайте також: ТОП-6 незвичних уроків, яких немає в українських школах

«Маємо також 179 p1b7dnlpfa1fr11riuhl3bce1rde9об’єктів загальноосвітніх навчальних закладів-переможців мікропроектів за пріоритетом «Освітня галузь», – повідомила Любомира Мандзій. – Загальний обсяг фінансування з обласного бюджету на реалізацію відповідних проектів становить 15,13 мільйона гривень. Із місцевих бюджетів виділили 20 мільйонів гривень, ще 2,9 мільйона гривень – спонсорські кошти».

Також, як розповіла директор департаменту, реалізація відповідних мікропроектів сприяла створенню додаткових місць у дошкільних навчальних закладах. Так, минулого року в дошкільних навчальних закладах і навчально-виховних комплексах області створили додатково 2 353 місця.

Освітній портал Львівщини

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу