Інститут журналістики Університету Грінченка в рамках Громадського проекту пропонує відкриття безкоштовної медіаосвітньої платформи для киян – № 232 «Медіашколи Університету Грінченка».

Кияни зможуть відвідувати школу безкоштовно і отримати сертифікат Університету Грінченка за умови успішного голосування на платформі Громадського проекту.

Київський університет імені Бориса Грінченка – єдиний університет, що належить територіальній громаді міста Києва.

Метою проекту «Медіашкола Університету Грінченка»  є підвищення рівня медіаграмотності киян, забезпечення якісної медіаосвіти в Україні з урахуванням світового досвіду.

У Медіашколі безкоштовно навчатимуть  журналістики,  блогерства, вивчатимуть основи реклами та PR, основи дизайну, візуальної комунікації, а також,  як протистояти інформаційним атакам та маніпуляціям у ЗМІ, як захистити свою дитину від медіавпливу.

Для учнів Медіашколи (школярів, студентів, вчителів, батьків) у проекті прописані оптимальні форми навчання невеликими групами: теоретичні та практичні заняття, майстер-класи, workshops, тренінги. Кожен курс буде завершуватися власним проектом. Також автори проекту залучили до співпраці професійних фахівців (медійників, журналістів, рекламістів та піарників), медіапсихологів та медіапедагогів.

Підтримайте освітній проект для киян!

Інформація Київського університету імені
Бориса Грінченка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу