Віце-прем’єр-міністр, міністр освіти Республіки Корея Лі Чжун-Сік (Lee Joon-sik) планує в березні відвідати Україну. Про це розповів Посол Кореї Лі Янг Гу на зустрічі з Міністром освіти і науки України Лілією Гриневич 27 січня у приміщені МОН.

Пан Посол зазначив, що поїздка Лілії Гриневич до Кореї, де вона взяла учать у міжнародному форумі “Global ICT Leadership Forum”зацікавила пана Лі Чжун-Сіка (Lee Joon-sik) і привернула увагу до України. Тому Віце-прем’єр-міністр, міністр освіти Республіки Корея планує зустрітися українськими високопосадовцями та краще ознайомитися з країною.

“Україна має значний науковий і природній потенціал, що наразі використовується не в повному обсязі. Співпраця наших двох країн відкриє нові можливості для всіх нас. Ми зацікавлені, щоб двосторонні зв’язки між нашими державами розвивалися та ставали все глибшими”, – додав пан Лі Янг Гу.

Міністр освіти і науки України зазначила, що її робоча поїздка до Республіки Корея дала змогу виявити точки дотику та сфери, в яких можуть співпрацювати країни. Зокрема,  для обох держав одним з пріоритетів є розвиток STEАM-освіти,  є значний потенціал для поглиблення співпраці у сфері вищої освіти.

“Поїздка до Кореї, а також зустріч з Віце-прем’єр-міністром, міністром освіти Республіки Корея Лі Чжун-Сіком (Lee Joon-sik) була дуже інформативною та цікавою для нас. Якщо виникне необхідність, ми з радістю допоможемо вам вирішити питання, пов’язані з організацією візиту”, – підкреслила Лілія Гриневич.

Читайте також: У ПНУ створили сучасну наукову лабораторію синтезу термоелектричних матеріалів

Нагадаємо, що з 10 по 14 жовтня міністр освіти і науки України Лілія Гриневич перебувала з робочою поїздкою у Республіці Корея. Зокрема, вона зустрілася  з президентом Корейського Інституту Розвитку Освіти (KEDI) Чаечун Гімом (Chaechun Gim) та відвідала університет Ханянг, що входить до переліку 100 найкращих університетів світу.

Інформація МОНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *