27 січня в Житомирському національному агроекологічному університеті дипломи випускників за ОКР «Магістр» отримали 45 студентів денної та заочної форм навчання.

«Дякую, що свого часу ви захотіли стати студентами нашого університету і саме нашого факультету. Впевнений, що проведені тут роки допоможуть вам реалізуватися у професійному житті, адже і керівництво, і викладачі факультету зробили все для цього», – такими словами своє привітання розпочав декан факультету лісового господарства Житомирського національного агроекологічного університету Василь Турко.

Документи випускникам вручала проректор із  наукової роботи та інноваційного розвитку ЖНАЕУ Людмила Романчук. Також, крім дипломів, випускники, за плідну роботу в науковій сфері, успіхи у навчанні, активність у соціальному, спортивному  та культурному житті університету, отримали подяки від ректора ЖНАЕУ Олега Скидана.

«Уже з дипломами на руках ви маєте повернутися додому і подякувати батькам, які підтримали ваш вибір навчатися на факультеті лісового господарства, – продовжив під час урочистого заходу з нагоди випуску магістрів декан Василь Турко. – 10 років ми маємо можливість готувати фахівців у новому корпусі факультету, і з кожним роком рівень підготовки стає дедалі вищим. Незмінним залишається лише одне – ми працюємо заради наших студентів, передаємо їм усі знання та вміння, створюємо комфортні умови для навчання і практики. На факультеті лісового господарства дуже добра та сприятлива аура. Впевнений, що ви не забудете нас, а ми не забудемо вас і ще неодноразово матимемо нагоду зустрітися чи спільно попрацювати».

Довідково

Факультет лісового господарства ЖНАЕУ забезпечує підготовку фахівців з поглибленим знанням функціонування лісових екосистем, технологій лісовирощування та лісозаготівель, отримання недеревної продукції лісу, їх особливостей в умовах радіоактивного забруднення. Офіційне відкриття факультету відбулося в 2001 році, хоча перша група екологів лісу була набрана у 1998 році на агрономічний факультет.

За понад десятиліття функціонування факуль­тету його  матеріальна база, викладацький колектив зазнали якісних і позитивних змін.  На факультеті лісового господарства створено всі умови для успішного навчання, осві­ти і виховання.  У 2006 р. побудовано новий кор­пус факультету із 50-ма навчальними аудиторіями, кабінетами та лабораторіями.

Із 2002 року і  донині посаду декана факультету лісового господарства обіймає кандидат сільськогосподарських наук, доцент, заслужений лісівник України Василь Турко.

Прес-служба Житомирського національного
агроекологічного університету

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу