30 січня у Берліні Президент Петро Порошенко у рамках робочого візиту до Федеративної Республіки Німеччина зустрівся з українськими стипендіатами, які проходять практику в німецьких компаніях у рамках Стипендіальної програми німецької економіки для України. Про це повідомляє Офіційне інтернет-представництво Президента України.

Глава держави подякував за можливість зустрітися з молодими українцями, які вивчають досвід німецької економіки та зможуть на практиці використати його для розвитку власного бізнесу в Україні.

Президент підкреслив, що під час усіх його сьогоднішніх зустрічей та переговорів простежувалось: Україна залишається пріоритетом у міжнародній політиці Німеччини. На його думку, про це також свідчить той факт, що новопризначений Міністр закордонних справ ФРН свою першу зустріч провів з керівництвом нашої держави.

Глава держави ще раз наголосив, що Україна та Німеччина є стратегічними партнерами, і висловив переконання, що за її підтримки та підтримки міжнародної спільноти вдасться зупинити російську агресію.

Нагадаємо, що під час візиту до Федеративної Республіки Німеччина Петро Порошенко провів ряд зустрічей, зокрема з Федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель, Віце-канцлером, Міністром закордонних справ ФРН Зігмаром Габріелем, а також з представниками німецьких ділових кіл.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу