Відбулася прес-конференція директора Українського центру оцінювання якості освіти Ірини Зайцевої щодо завершення реєстрації осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2012-го року.

— Вже завершилися два дуже важливих для нас етапи — реєстрація і пробне тестування, яке відбулося 24 і 31 березня, — зауважила Ірина Павлівна. Вона повідомила, що на участь у зовнішньому незалежному оцінюванні зареєструвалося 328 тисяч 909 осіб.

Найбільше абітурієнтів зареєстровано для складання тестів з української мови і літератури (як загальнодержавний обов’язковий предмет), історії України, математики, біології та географії. Вперше в 2012-му році майбутні вступники отримають можливість скласти тест із всесвітньої історії.

Ірина Зайцева повідомила, що цьогоріч працівники УЦОЯО можуть разом із представниками правоохоронних органів застосовувати металошукачі в місцях, де відбуватиметься тестування. Також передбачається використання камер відеоспостереження. Але нині поки що немає можливості оснастити ними всі навчальні заклади, де проводять тестування.

Максим Короденко

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *