Відбулася прес-конференція директора Українського центру оцінювання якості освіти Ірини Зайцевої щодо завершення реєстрації осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2012-го року.

— Вже завершилися два дуже важливих для нас етапи — реєстрація і пробне тестування, яке відбулося 24 і 31 березня, — зауважила Ірина Павлівна. Вона повідомила, що на участь у зовнішньому незалежному оцінюванні зареєструвалося 328 тисяч 909 осіб.

Найбільше абітурієнтів зареєстровано для складання тестів з української мови і літератури (як загальнодержавний обов’язковий предмет), історії України, математики, біології та географії. Вперше в 2012-му році майбутні вступники отримають можливість скласти тест із всесвітньої історії.

Ірина Зайцева повідомила, що цьогоріч працівники УЦОЯО можуть разом із представниками правоохоронних органів застосовувати металошукачі в місцях, де відбуватиметься тестування. Також передбачається використання камер відеоспостереження. Але нині поки що немає можливості оснастити ними всі навчальні заклади, де проводять тестування.

Максим Короденко

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу